102 TL’lik Batman: Arkham Collection 20 TL Oldu!

118

Son günlerde video oyunu dünyasında daha da iddialı indirimler meydana gelmeye başladı. Oyuncular da evlerinde şu sıralar salgın nedeniyle daha fazla vakit geçiriyorlar. Bu durum Steam gibi dijital mağazalar olan ilgiyi şu günlerde daha da artırmış durumda.

Popüler dijital mağazalardan Steam üzerinde sevilen oyunlardan biri olan Batman Arkham için gerçekleştirilen yeni büyük bir indirim, Batman Arkham Collection içeriğini yalnızca 20,40 TL’ye indirdi. Normal fiyatı ise 102 TL olan içerik, böylece yüzde 80 oranında indirim almış oldu.  Batman Arkham Collection içerisinde hem oyunun kendisi hem de ek içerikler bulunuyor.

Gerçekleştirilen indirim 10 Nisan akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup ardından oyun tekrar eski fiyatından satılmaya başlanacak. İndirime Batman Arkham Collection resmi Steam sayfasından ulaşabilmek mümkün.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.