184 TL’lik Kingdom Come: Deliverance Collection 64 TL’ye Düştü !

126

Oyuncuyu alıp orta çağ zamanına ve farklı bir atmosfere götüren Kingdom Come: Deliverance, gerçekçi bir orta çağ savaş oyunu arayan oyuncular için biçilmiş kaftan olup, simülasyona kaçan felsefesiyle sevilmiş ve çıkış yaptığı yılın en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilmişti.

Rakiplerine nazaran daha mütevazi bir şekilde hazırlanan Kingdom Come: Deliverance buna rağmen kısa sürede büyük bir sükse yapmayı başardı. Öyle ki oyun için sonrasında pek çok DLC çıktı ve DLC’ler ile ana oyunun bulunduğu Kingdom Come: Deliverance Collection paketi ortaya çıkarıldı. Bu paket de şu an Steam üzerinde büyük bir indirimle satılıyor. Kingdom Come: Deliverance Collection paketi normalde Steam üzerinde 183,60 TL’den satılırken aldığı yüzde 65 oranındaki indirimle birlikte yeni fiyatı 64,15 TL oldu.

Gerçekleştirilen kampanyaya Kingdom Come: Deliverance Collection resmi Steam sayfası üzerinden erişilebilmekte olup fırsat 13 Nisan akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.