220 TL Değerindeki Civilization 6 Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu

89

Sizlerle sık sık çeşitli ücretsiz oyun haberlerini ve indirim haberlerini paylaşmaya çalışıyoruz. Bu kez de alanının popüler video oyunlarından biri olan Civilization 6 için gerçekleştirilen önemli fırsattan bahsedeceğiz.

Sevilen video oyunlarından Civilization 6 , Epic Store platformu üzerinde kısa bir süreliğine ücretsiz hale geldi. Normal fiyatı 220 TL olan oyunun bu şekilde ücretsiz olarak veriliyor olması pek çok oyuncuyu sevindirecektir.

Sıra tabanlı strateji oyunu Civilization 6 için gerçekleştirilen bu ücretsiz edinme fırsatı 28.05.2020 günü saat 18.00’a kadar geçerliliğini koruyacak. Ardından oyun tekrar ücretli bir şekilde satılmaya başlanacak. Oyunu verilen süre içerisinde ücretsiz olarak edindiğiniz taktirde sonsuza kadar size ait olarak kalacak ve Epic Store kütüphanenizde dilediğiniz zaman indirebilmeniz için bekleyecek.

Epic, geçtiğimiz günlerde de dünyanın en popüler video oyunlarından biri olarak kabul edilen GTA V’i ücretsiz olarak vermesiyle dikkatleri üzerine toplamıştı.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.