269 TL Değerindeki Far Cry 5 Bir Süreliğine 40 TL Oldu

75

Far Cry serisi dahilinde bu zamana kadar pek çok oyun piyasaya sürüldü. Hali hazırda son çıkan Far Cry oyunu ise 2018 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştiren Far Cry 5 oldu. Genel itibariyle bu zamana kadar oldukça yüksek fiyatlardan satıldığını gördüğümüz Far Cry 5 şimdi ise hatrı sayılır büyük bir indirim aldı.

Normal fiyatı Steam üzerinde 269,00 TL olan oyun, Steam platformunda aldığı yüzde 85 oranında büyük indirimle birlikte kısa süreliğine yalnızca 40,35 TL’den satılıyor. Oyun mevcut fiyatından 20 Temmuz akşamına kadar satılmaya devam edecek. Bu fiyattan yararlanabilmek için Far Cry 5 resmi Steam sayfasına girebilirsiniz. İlgili sayfada yalnızca Far Cry 5 ana oyunu için değil DLC ve tüm içeriklerin bulunduğu Far Cry 5 Gold Edition + Far Cry New Dawn Deluxe Edition Bundle için de yüzde 75 oranında indirimin bulunduğunu belirtelim. Söz konusu indirimle beraber paket kısa süreliğine 134,75 TL’den satılıyor.

Far Cry 5, 18 yaş ve üzeri oyuncular için uygun bir yapım olup 15 dili resmi olarak destekliyor. Türkçe dil desteği ise maalesef bulunmuyor. Bu arada şu an Far Cry 6 oyununun da yavaş yavaş konuşulmaya başlandığını, geçtiğimiz günlerde Far Cry 6 ile ilgili ilk tanıtım videosunun da yayınlandığını belirtelim. Far Cry 6 haberine bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.