40 TL Değerindeki Euro Truck Simulator 2 Kısa Süreliğine 10 TL Oldu

164

Euro Truck Simulator 2 yapımı bundan uzun yıllar önce, 2012 senesinde PC platformu için piyasaya sürülmüş bir simülasyon video oyunu. Zamanla epey dikkat çeken oyun, ülkemizde tır oyunları arasında kuşkusuz ki en fazla beğenilen ve vakit geçirilen yapımlardan biri ve günümüzde hala popülerliğini koruyor. Geliştirici ekip, Euro Truck Simulator 2 için yeni içerikler sunarak desteklemeye devam ediyor.

Normal koşullarda Steam üzerinde 39,75 TL fiyat etiketiyle satılmakta olan oyun için 6 Nisan akşamına kadar yüzde 75 oranında büyük bir indirim yapıldı ve böylece yeni fiyatı 9,75 TL oldu. SCS Software tarafından geliştirilen ve yayınlanan Euro Truck Simulator 2 ile ilgili sunulan ek içeriklerin bulunduğu Euro Truck Simulator 2 Essentials paketi de şu an Steam üzerinde yüzde 76 indirimle satılmakta. Paketin normal fiyatı 119,00 TL iken kısa süreliğine 28,68 TL’ye kadar indi.

Oluşan fırsattan yararlanmak isteyen oyuncular Euro Truck Simulator 2 resmi Steam sayfasını ziyaret edebilir. Black Sea Bundle paketini almayı düşünen oyuncular için de duyuralım.; İlgili sayfada Black Sea Bundle ile ilgili de yüzde 55 indirim yapıldı.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.