5 – 11 Ocak arasında Steam’de en çok satanlar paylaşıldı

183

Steam platformunda geride bıraktığımız haftada yani 5 – 11 Ocak arasında en çok hangi oyunlar satıldı dersiniz? Birinci olan oyun sizi biraz şaşırtabilir.

PC platformunda hali hazırda en çok oyun satın alınan mağaza Steam olarak dikkat çekiyor. Steam’de her haftada en çok satanlar listesi oluşturuluyor ve böylece Steam’deki rekabete dair son gelişmeler açığa çıkıyor. Peki 5 – 11 Ocak tarihleri arasında en fazla satan oyunlar hangileri oldu dersiniz? Listenin ilk sırasında, CSQ Games tarafından geliştirilen ve doğrudan Çin alfabeleriyle Steam’de kendisini gösteren 了不起的修仙模拟器 yer aldı. Oyun henüz erken erişim aşamasında olup 53.00 TL’lik fiyat etiketine sahip. Kategorisi ise strateji ve simülasyon olarak tanımlanabilir.

OKU:  Geleneksel Steam indirimlerinin sona ermesine son 24 saat!

İkinci sırada yer alan oyun Tales of Vasperia: Definitive Edition olurken listenin üçüncü sırasında ise PUBG yer aldı. PUBG, hemen hemen her listeye ortak olmaktan çekinmiyor. Oyunun popülerliği uzun süre daha devam edecek gibi gözüküyor. 5-11 Ocak tarihleri arasında en çok satan dördüncü oyun Catherine Classic, beşinci oyun ise Resident Evil 2 oldu.  Belirtilen tarihler arasında en yüksek eş zamanlı oyuncu sayısına sahip olan oyun ise PUBG oldu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir