50 TL Değerindeki The Long Dark Kısa Süreliğine 12,50 TL Oldu

83

The Long Dark oyunu ilk kez 2017 yılında erken erişim sürümü olarak piyasaya sürüldü. Bölüm bölüm yayınlanan oyunun bölümlerinin tamamlanmasının yıllar süreceği daha o zaman ortaya çıkmıştı. Genel olarak beğenilen bir oyun olmayı başaran The Long Dark , kıyamet sonrası bir hayatta kalma oyunu olup, oyun içerisinde hem keşif yapacak hem de hikayeyi takip edeceğiz.

The Long Dark, PC platformunda Steam üzerinde normalde 50,00 TL fiyat etiketiyle satılmaktaydı. Oyun için Steam Hafta Ortası İndirimelri kapsamında yeni bir indirim sunuldu ve fiyatı kısa bir süreliğine 12,50 TL’ye indi. Böylece oyun için yüzde 75 oranında büyük bir indirim gerçekleştirilmiş oldu. Yapılan bu indirim 22 Mayıs akşamına kadar geçerliliğini koruyacak olup ardından tekrar eski fiyatına dönecek.

Bu tarz indirimleri daha önce de alan The Long Dark, özellikle hayatta kalma temalı oyunları sevenler için önerebilecek tarzda bir yapım.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.