501 TL Değerindeki 3 Oyun Epic Games Store’da Ücretsiz!

25

Epic Games yine bomba bir haber ile oyun severlerin karşısına çıktı. Oyun satış platformu toplam değeri 501 TL olan üç oyunu oyuncularla ücretsiz olarak buluşturdu.

Bugün ücretsiz olarak dağıtılan oyunlar köşemizde Football Manager 2020, Watch Dogs 2 ve Stick it To The Man var. Tam tamına toplam 501 TL değerindeki oyunu şu an ücretsiz ve kalıcı olarak Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Birbirinden güzel oyunları ücretsiz olarak sunan popüler platform yine bu hareketi ile birçok oyuncunun gönlünü kazanmayı başardı.

24 Eylül tarihine kadar ücretsiz olarak sunulacak bu oyunları ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için yapmanız gereken çok basit. Hesabınıza giriş yapın ve ardından Mağaza > Ücretsiz oyunlar bölümüne gelin. Orada üç oyunun ücretsiz olarak verildiğini göreceksiniz. Ardından istediğiniz oyuna tıkladığınızda açılan pencereden “YÜKLE” butonuna tıklamanız gerekiyor. Tıkladığınız an karşınıza “SİPARİŞ VER” butonu çıkacaktır. O butona da tıkladığınızda oyun ücretsiz olarak kütüphanenize eklenecektir.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.