68 TL’lik Oyun Uplay’de Ücretsiz Oldu

125

PC platformunda dijital mağazalardan Steam üzerinde 68 TL fiyat etiketiyle satılan Child of Light oyunu, Uplay mağazası üzerinde kısa süreliğine ücretsiz bir hale geldi.

Şu günlerde korona virüsü sebebiyle ücretsiz ve indirim oyun kampanyaları çoğaldı. Uplay platformu, sevilen oyunlardan biri olan Child of Light’ı kısa süreliğine ücretsiz hale getirdi. Oyunu 28 Mart’a kadar Uplay kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebiliyorsunuz.

Child of Light’ı ücretsiz elde edebilmek için ilk olarak Uplay uygulamasını bilgisayarınıza yüklemeniz ve hesabınız yoksa hesap oluşturmanız gerekiyor. Ardından mağazaya girip arama kutucuğuna Child of Light yazın. Çıkan seçeneğe tıklayın ve açılan sayfadan TL 00,00 yazan Standart Edition butonunun üzerine tıklayın. Pencere açılacak ve devam ettiğinizde oyun Uplay hesabınıza yüklenecektir.

Oyunun kütüphanenize eklendiğine dair sağ alt köşede bildirim çıkacaktır. Bu bildirim çıktıktan sonra dilerseniz açık olan pencerede devam ederek bilgisayarınıza indirmeye başlayabilir, dilerseniz de pencereyi kapatarak daha sonra kütüphanenize uğrayarak indirmek istediğiniz zaman indirebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.