69 TL değerindeki oyun Epic Games Store’da ücretsiz!

201

Bugün paylaştığımız Humble Bundle ücretsiz oyun haberinden sonra şimdi de oyuncuları sevindirecek haber Epic Games cephesinden geldi. Epic Games Store’da normalde 69 TL’lik bir fiyatla satılan What Remains of Edith Finch, şu an ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor.

Ocak ayının ilk haftasında sizlere What Remains of Edith Finch oyununun  Epic Games tarafından ücretsiz olarak verileceği haberini duyurmuştuk ve ücretsiz olduğunda sizlere aktaracağımızı açıklamıştık. Beklenen oldu ve oyun şu an  ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor.

Oyuna ücretsiz ve kalıcı olarak sahip olmak için yapmanız gereken ilk şey bu bağlantıya tıklamak. Açılan sayfadan “Free” yazan yere tıklayarak hesabınıza giriş yapmalısınız. Sonrasında tek yapmanız gereken şey  çıkan pencereden “Sipariş ver” butonuna tıklamak. Oyun böylelikle kütüphanenize eklenecek ve sizin olacak.

OKU:  Jurassic Park Evolution Çıkışını Gerçekleştirdi

Steam’den de ücretsiz oyun haberi var!

Ücretsiz oyun haberleri bunlarla sınırlı kalmıyor. Bomberman esintili eğlenceli e-spor oyunu Blast Zone şu an Steam üzerinden ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunun Steam sayfasına girip “Oyunu Yükle” yazısına tıklamak, oyunu kütüphanenize ücretsiz ve kalıcı olarak eklemeye yeterli olacak. İyi eğlenceler!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir