77 TL Değerindeki ARK: Survival Evolved 15 TL Oldu

61

Steam platformunda çeşitli indirim fırsatları sunulmaya devam ediyor. Popüler video oyunlarından ARK : Survival Evolved, yeni bir indirim aldı ve fiyatı büyük oranda indi.

Normal fiyatı 77 TL olan ARK : Survival Evolved oyunu, aldığı büyük indirimle birlikte yeni fiyatı 15,40 TL oldu. Gerçekleştirilen kampanya 24 Nisan akşamına kadar geçerliliğini koruyacak. Dolayısıyla oyunu 24 Nisan akşamına kadar yalnızca 15,40 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Şu an dünya genelinde korona virüs salgını tehdidi var ve şu sıralar oyun dünyasında daha büyük fırsatların sunulmasının temel sebeplerinden birisi de bu. Eğer ARK : Survival Evolved oynamak için daha önce bir türlü vakit bulamadıysanız bu kez elinizde fırsat olabilir.

İndirimden yararlanmak için bir Steam hesabınızın olması gerekiyor. Steam uygulaması üzerinden ARK : Survival Evolved resmi sayfasını görüntüleyip Oyunu Oyna butonuna tıklayarak ödeme sayfasına yönleneceksiniz. Sonrasında oyunu kütüphanenize 15,40 TL karşılığında ekleyip indirmeye başlayabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.