90 GB oyun güncellemesi mi olur? Oluyormuş!

102

Bilindiği gibi video oyunları için artık Steam ve benzeri launcher uygulamalar kullanılıyor. Bu uygulamalar ile sahip olduğunuz bir oyun için otomatik güncellemeler alabiliyoruz.

Güncellemelerin boyutları son zamanlarda çok fazla artmaya başladı. Ancak kimse bir güncellemenin neredeyse 100 GB yer kaplamasını beklemiyordu. Sonuçta şu an oyunların toplam dosya boyutları bile genelde 100 GB altında. Gel gelelim The Division 2 oyunu için paylaşılacak olan ilk gün güncellemesi 90 GB dosya boyutunda.

Ubisoft tarafından paylaşılacak olan yeni güncelleme oyuncuları oldukça üzeceğe benziyor. Oyunun alacağı ilk gün güncellemesi 90 GB. Bu durum PlayStation 4 tarafında böyle. PC ve Xbox kullanıcıları için çıkan güncellemenin ise boyutu neredeyse yarı yarıya daha az.

OKU:  Halo Wars hafta sonuna özel ücretsiz oldu

PlayStation 4 için oyunun DVD kopyasına sahip olan oyuncuların oyunu baştan sonra indirmeleri gerekiyor. The Division 2 oyunu 15 Mart tarihinde çıkacak ve PlayStation 4 sahipleri 90 GB, Xbox ve PC sahipleri ise 45-55 GB seviyesinde indirme yapmak durumunda kalacak.

 




Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir