A Total War Saga: TROY Epic Games’te Ücretsiz Sunulacak!

79

Epic Games cephesinden ardı ardına oyuncuları sevindirecek güzel haberler geliyor. Sevilen strateji oyunlarından Total War’ın yeni oyunu A Total War Saga: TROY, Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak sunulacak.

A Total War Saga: TROY, 13 Ağustos tarihinde tanıtılacak. Tanıtımının ardından oyun Epic Games Store’a eklenecek ve oyuncular 24 saat içerisinde oyunu ücretsiz olarak Epic Games kütüphanesine ekleyebilecekler. Yeni Total War oyunu A Total War Saga: TROY, Truva savaşlarının yaşandığı Antik Yunan dönemini ele alıyor. Homeros’un romantizm ve savaş konulu İlyada destanından ilham alan Total War Saga: TROY, Truva Savaşı’nın tarihi dönüm noktalarına odaklanarak daha önce hiç olmadığı gibi canlandırıyor.

Oyunun sistem gereksinimleri henüz belli değil fakat oyunun Epic Games sayfasında sistem gereksinimlerinin çok yakın zamanda açıklanacağı ifade ediliyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.