A101 Samsung Galaxy A2 Core Satacak!

222

Büyük perakende market zincirlerinden A101, uygun fiyatlı teknolojik ürünleri müşterilerine sunmaya tüm hızıyla devam ediyor. Sunduğu ürünler ile müşterilerini mutlu eden market zinciri şimdi de karşımıza Samsung Galaxy A2 Core modeli ile çıkıyor.

Samsung Galaxy A2 Core’un özelliklerine kısaca göz atmak gerekirke; Galaxy A2 Core, Samsung Exynos 7 Octa 7870 işlemcisinden alıyor. 5 inç büyüklüğünde qHD+ ekrana sahip telefonda 1GB RAM ve 16GB depolama alanı bulunuyor. Bu depolama alanı microSD kart desteği ile 256 GB’a kadar artırılabiliyor. Telefonun arka yüzünde f/1.9 diyafram açıklığına sahip 5MP kamera, ön yüzünde de yine 5MP çözünürlüğünde kamera yer alıyor. Kutusundan Android 8.1 Oreo ile çıkan Galaxy A2 Core’da 2600 mAh batarya mevcut.

Telefonda çok bir özellik aramayan ve bu telefon işimi görür diyen kullanıcılar 16 Ocak tarihinde A101 mağazalarına uğrayabilirler. Telefon bu tarihten itibaren 699 TL’lik bir fiyatla A101 raflarında yerini alacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.