A101’e Bu Kez Honor 10 Lite Geliyor

413

A101 bir gıda perakende satış mağazası olmasına karşın şubelerinde bazen akıllı telefon satışları da oluyor. Üstelik diğer satış noktalarına göre daha ucuz fiyattan ürün satıyor. Elbette bu yapılan anlaşmalarla mümkün oluyor.

Bu kez de Honor 10 Lite satışı yapacağı ortaya çıktı. Honor 10 Lite, Huawei alt markası Honor tarafından ortaya konulan bir telefon olup genel itibariyle orta seviye özelliklere sahip. Telefon 29 Ağustos A101 aktüel ürünleri arasında yerini aldı. Böylece önümüzdeki günlerde satışına başlanacağını söyleyebiliriz.

Agresif bir ekran kasa oranıyla gelen telefon çentikli tasaım yapısına sahip olup toplam 6.21 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlükte ekranı bulunmakta. İşlemci olarak Kirin 710 yer almakta. 3 GB RAM bulunan telefonda 32 GB dahili depolama alanı, 3400 mAh batarya bulunmakta olup arkasında 13 + 2 MP çift kamera bulunuyor.

OKU:  Güçlü donanıma sahip Honor 20 Pro geliyor!

Telefonun fiyatı 1.499,00 TL olarak duyuruldu. Nasıl bir satış performansı sergileyeceği merak konusu.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.