Acer Predator Triton 900’ün özellikleri ve fiyatı belli oldu

304

Yeni dizüstü bilgisayar Acer Predator Triton 900, oyuncular için özel olarak tasarlandı. Özellikle tasarım yapısıyla dikkat çeken, alışılmışın biraz dışında tasarım çizgisine sahip olduğunu söyleyebileceğimiz yeni Acer Predator Triton 900, akın akın gelen oyuncu dizüstü bilgisayarları dalgasına katılıyor.

17.3 inç büyüklüğünde IPS dokunmatik ekrana sahip olan Triton 900, 4K çözünürlük ve G-Sync desteği gibi etkileyici özellikleriyle ön plana çıkıyor. Bu ekran özelliklerine yaraşacak düzeyde güçlü donanımların eşlik ettiği bilgisayar, Intel Core i7-8758H işlemci ve NVIDIA RTX 2080 grafik kartıyla en güçlü grafiklere sahip oyunların altından bile rahatlıkla kalkabiliyor. Bilgisayarda 16 GB – 32 GB RAM seçenekleri kullanıcıya sunulurken içerisinde iki adet 512 GB SSD yer aldığını ve böylece toplam 1 TB SSD alanına sahip olduğunu belirtelim.

OKU:  Transcend yeni taşınabilir SSD modelleriyle geliyor

Acer Predator Triton 900 modeli 3999 Dolar fiyat etiketiyle geliyor ve haliyle ürüne sahip olmak isteyenlerin kesenin ağzını bir hayli açması gerekiyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir