Acer Predator X25 Yüksek Hertz Desteğiyle Dikkat Çekecek

65

Acer şirketi yeni bir monitör üzerinde daha çalışıyor. Oyuncular için özel olarak tasarlanan monitörün ismi Acer Predator X25 olup cihazın 24.5 inç büyüklüğünde ekranı bulunuyor ve bu ekran 1080p çözünürlük sunuyor. 360 Hertz tazeleme hızı sunan monitör, böylece çok akıcı bir oyun ve film deneyimi sunabilecek ancak bu denli yüksek hertz değerlerini çalıştırabilmek için çok güçlü bir bilgisayara sahip olmanız gerekiyor.

Cihazın 24.5 inç büyüklüğündeki ekranının 1080p çözünürlük sunuyor olması 360 Hertz yenileme hızı bulunan bir monitör için gayet normal karşılanabilir çünkü bu denli yüksek bir hertz değerini Full HD üzerinde bir çözünürlükte 360 FPS olarak alabilmek bir hayli güç. Bu bağlamda Acer ürünü ortaya koyarken Hertz kapasitesine bağlı bir ekran çözünürlüğü standart değeri sunarak isabetli bir hamle yapmış gibi gözüküyor.

Predator X25 monitörünün sahip olduğu önemli özelliklerden biri de NVIDIA G-Sync teknolojisini barındırıyor olması. Bu teknoloji grafik kartı ile monitör arasında bir köprü görevi görüyor ve oyun ile videolarda daha akıcı ve düzgün bir görüntü elde edilmesini sağlıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.