ADATA, XPG Serisinde İndirime Gitti

76

ADATA, XPG oyuncu ekipmanları hususunda yeni bir indirim fırsatı sundu. Kampanya neticesinde XPG SUMMONER, XPG PRECOG ve XPG INFAREX M20 normalde olduklarından daha ucuz fiyatlardan satılıyor.

XPG INFAREX M20 oyuncu faresi, kampanya sürecince kısa süreliğine 149,00 TL fiyat etiketiyle satılmakta. 20 milyon tıklama ömrü bulunan ürün, 5000 DPI çözünürlüğe optik senrsörüyle çıkabilmekte. Oyuncuların DPI ayarı yapabilmesine de imkan tanınmış.

XPG SUMMONER RGB mekanik klavyesi ise yüzde 100 anti ghosting özelliğine sahip ve mıknatısla tutturulan bilek desteğiyle oyuncunun uzun süre konforlu olarak oyun oynamasına imkan tanıyor. RGB aydınlatması da bulunan klavye şu an için indirimle 599,00 TL’den satılmakta.

XPG PRECOG oyuncu kulaklığı ise 7.1 sanal surround desteğine sahip olup çevresel gürültü önleme özelliği de sunuyor. Gerçekleştirilen kampanya kapsamında 799,00 TL fiyat etiketiyle satılan kulaklık, etraftaki diğer sesleri önleyerek sadece konuşan kişinin sesinin karşı tarafa iletilmesini sağlamakta.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.