Addlink S90 Serisinin Duyurusu Yaptı

26

Addlink markası SSD çözümleri sunan şirketlerden biri ve şimdi de S90 ailesi ile geliyor.

Teknoloji markalarından Addlink tarafından duyurulan S90 ailesinin temel özelliği 5 GB/s’ye kadar ulaşabilen seçeneklerinin olması. NVMe SSD seçeneklerinin günümüzde artması ve bu modellerin alınabilir seviyelere gelmesi dikkat çekerken Addlink de 5 GB/s’ye ulaşan S90 ailesini duyurarak dikkatleri üzerine çekti. Rekabetçi bir fiyatla ön plana çıkan ürün kullanıcıların gözdesi olabilir.

Yeni S90 NVMe SSD aygıtları PCIe Gen 4.0 x4 ara yüzü üzerinden sistemle iletişim sağlıyor ve DDR4 önbellekle desteklenen donanım 3D TLC NAND Flash yongaları kullanıyor. Rastgele okuma / yazma işlemlerinde kapasite ayrı belirtilmiş olup 750K seviyesine ulaşabilmekte. 2 TB’a kadar destekleyecek olan seri dahilinde kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına göre 1 TB veya 2 TB kapasiteye sahip olan modeli tercih edebilecek.

1 TB kapasitesi bulunan model 149.99 Dolar , 2 TB kapasitesi bulunan model ise 349,99 Dolar fiyat etiketine sahip. Cihazların 5 yıl garanti kapsamında satışa sunulacağını da belirtelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.