Adobe Photoshop iPad, Apple Store Platformunda Aktif Oldu

186

Bir süredir iPad versiyonuyla da kendisini gösteren Adobe Photoshop hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Adobe Photoshop, Apple Store için çıkışını yaptı.
Geçtiğimiz günlerde Adobe Photoshop iPad sürümüne dair bazı söylentiler bulunuyordu ve bu söylentiler vuku bularak App Store için gerçekten de aktif oldu.

Yayınlanan ilk sürüm grafik düzenleme programını test için paylaşılmıştı ancak kullanıcılar memnun kalmamıştı. Bunun nedeni ise iPad sürümü ile masaüstü sürüm arasında büyük farlılıklar olması idi.

Adobe yetkilileri iPad sürüm üzerine bir kez daha düştü ve sonrasında yenilenmiş sürümü ortaya koydu. Masaüstü sürüme dair özellikleri iPad sürüme aktarmayı sürdürmeye niyetlenen şirket, bu doğrultuda Apple Pencil desteği sayesinde daha iyi çizimler yapılabilmesine imkan tanımak istiyor.

iPad sürümün şu an bazı eksiklikleri bulunuyor. Örneğin 10.5 inç büyüklüğündeki iPad modellerini desteklememesi bunlardan biri. Yine de yazılımın iPad mini 4, mini 5, Air 2 ve Pro modelleri için uyumlu olarak sunulduğunu belirtmek gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.