Age of Empires 4 Ne Durumda ? Oyun Çıkacakmış!

300
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Microsoft uzun zamandır Age of Empires serisine büyük çapta yeni bir oyun taktim etmiyor. En son Definitive Edition sürümleriyle gündeme geldi ancak taktir edersiniz ki bunlar başlı başına bir oyun değildi.

Özellikle Age of Empires 2 , serinin en popüler oyunu olmuştu. Oyun için daha sonra pek çok ek paket çıksada devrim niteliğinde bir oyun göremedik. Age of Empires 4’e dair ise çok uzun zamandır çeşitli sızıntılar dolaşıyor.

Son olarak Age of Empires 4’ün çıkış yapacağına dair gelişmeler yaşanmıştı ancak uzun süre ses gelmeyince ‘Acaba iptal mi oldu?’ soruları gündeme gelmişti. Şimdi ise konuyla ilgili bir gelişme daha yaşandı. Microsoft Başkan Yardımcısı Phil Spencer, PC Gamer’a bir röportaj verdi ve röportajında Age of Empires 4’ün geliştirme aşamasında olduğunu ve bu aşamanın gayet iyi gittiğini ifade etti.

OKU:  Mi Note 3 yeni arayüz güncellemesi aldı

Spencer, yapımcı stüdyoya epey güvendiklerini, oyunlarının emin ellerde olduğunu kaydetti. Bu sene içinde Age of Empires 4 iel ilgili duyurularda bulunacaklarını ve böylece oyuncuların merakını biraz gidereceklerini ifade etti.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir