AirPods Pro Resmen Tanıtıldı! İşte Türkiye Fiyatı

490

Bir süredir sızıntılara konu olan AirPods sonunda tanıtıldı. Çıkış tarihi konusunda oldukça merak uyandıran kulaklık satışu sunuldu ve Türkiye fiyatı da belli oldu.

Eylül ayı lansmanında tanıtılması beklenen ve fakat tanıtılmayan AirPods Pro, ardından birçok sızıntılara konu oldu. Bu hafta tanıtılması beklenen AirPods Pro, bugün sürpriz bir şekilde tanıtıldı. AirPods Pro modelinde aktif gürültü engelleyici bir kauçuk yapı bulunuyor. Daha iyi bir ses deneyimi için Adaptif EQ ile gelen kulaklık suya ve tere dayanıklı IPX4 sertifikalı olarak karşımıza çıkıyor.

Gürültü engelleyici özelliği sayesinde gürültülü ortamlarda biriyle iletişime geçmek daha kolay hale geliyor. Apple, yeni AirPods’un kutu içeriğinde üç farklı kauçuk silikon kulaklık ucunu kullanıcılarına sunuyor. İlk defa bir modelinde kauçuk silikon kulak uçlarına yer veren Apple, kulağınıza uygun kulak ucunu seçmenizde size ekstra kolaylık sağlıyor.

Qi sertifikalı sarj aletine sahip yeni AirPods, kablosuz veya Lightning bağlantısı ile sarj edilebiliyor. AirPods Pro, kullanıcılarına tek şarjla 3.5 saat konuşma süresi, 4.5 saate kadar dinleme süresi vaad ediyor. Bluetooth 5.0 bağlantı desteğini barındıran AirPods Pro,1899 TL’lik bir fiyatla Apple web sitesinde satışa sunuldu.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.