Alcatel 1SE Telefonu Türkiye’de Satışa Sunuldu

15

Akıllı telefon pazarına yeni bir ürün daha katıldı. Alcatel 1SE ülkemizde satışa sunuldu!

Alcatel markası akıllı telefon alanında son zamanlarda dikkat çeken şirketlerden biri oluyor ve şimdi de 1SE akıllı telefonuyla geldi. Geçtiğimiz aylarda yaptığımız haberde Alcatel 1SE akıllı telefonunun uygun fiyat arayanlar için piyasaya sürüleceğini söylemiştik. Ancak ülkemizde ürün beklenenden de biraz pahalı bir fiyattan satışa sunulmuş durumda.

Gelen bilgilerde göre telefon ülkemizde 2.599 TL fiyat etiketiyle raflardaki yerini almaya başladı ve bu durum satın alınmasını güç bir hale getiriyor. Sahip olduğu özellikler açısından giriş segmente hitap eden üründe 6.22 inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü IPS LCD ekran yer alıyor. Giriş seviyesi bir telefon için  (üstelik markası ülkemizde pek tanınmıyor) 2.599 TL vermek biraz mantıksız gözüküyor.

UNISOC SC9863A işlemcisi bulunan telefon 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı sunmakta. Android 10 yazılımı ile çalışmakta ve 4000 mAh bataryası bulunuyor. 13 MP ana kameraya sahip olan telefonun bu kamerasına 5 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP derinlik kamerası eşlik ediyor. Yapay zeka destekli kamera yapısı ile gece çekimlerinde de iyi sayılabilecek bir performans sunuyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.