Alcatel 1SE Uygun Fiyat Arayanlar İçin Geliyor

99

Alcatel şirketi yeni akıllı telefonu Alcatel 1SE modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Duyurulan telefonun fiyatı ve özellikleri böylece belli oldu. Cihaz uygun fiyatlı bir model olacak ve giriş segment pazara hitap edecek.

Alcatel 1SE’nin yeni versiyonu 6.2 inç büyüklüğündeki 1540×720 piksel çözünürlüğünde ekranla geliyor. Bu ekran çentikli bir yapıda. Böylece ekran kasa oranı hususunda önemli bir kolaylık sunuluyor. Ancak yine de cihazın çerçevesiz telefonlar kadar iyi bir ekran kasa oranının bulunmadığını elbette belirtmek gerekiyor. Burada da “Ne kadar ekmek o kadar köfte” sözü devreye giriyor.

Yeni Alcatel 1Se telefonunda 13 MP çözünürlüğünde ana sensör kameraya 5 MP ulta geniş sensör ve 2 MP derinlik sensörü eşlik ediyor. Böylece üçlü arka kamera yapısına sahip olan akıllı telefonun ön yüzünde ise 5 MP çözünürlüklü tek selfie kamerası bulunuyor.

4000 mAh bataryaya sahip olan akıllı telefon 8 çekirdekli işlemciden güç almakta olup 32 GB depolama alanı ve 3 GB RAM barındırıyor. Telefon için belirlenen fiyatın 100 Avro olduğunu da aktaralım.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.