Alcatel 3T 10 Tableti Türkiye’de Satışa Sunuldu

138

Şu sıralar ekonomik ancak hızlı bir tablete ihtiyacı olanlar için Alcatel 3T 10 modeli ülkemizde satışa çıkarıldı.

Tablet sektörüne virüs salgını nedeniylae biraz daha fazla ilgi gösterilmeye başlandı. Alcatel şirketi de hem akıllı telefon hem tablet kategorisinde çeşitli ürünler ortaya koyan bir firma ve şimdi de Alcatel 3T 10 tabletini Türkiye’de satışa çıkardı. Ürün şu an ülkemizde ortalama 1.500,00 TL’den alıcı bekliyor.

Tabletin ekranı 10 inç büyüklüğünde ve IPS panele sahip. Sesli komutlarla kullanılabilen tablette 4.080 mAh batarya yer alıyor ve ses bozulmaları önleyen çift ön hoparlör ile çift bas geliştirme ünitesi kullanılmış. Müzikler, filmler için ideal bir ses kalitesi sunan tablet aynı zamanda oyunlarda da iyi bir ses kalitesi sunabilmekte. Bluetooth 4.2 destekleyen tablet 128 GB dahili depolama alanı sunmakta.

Tabletin sahip olduğu 4.080 mAh batarya, 7 saat pil ömrü sunmakta olup ürünün ekranının HD çözünürlükte olduğunu ifade edelim. Yüz tanıma teknolojisine sahip olan Alcatel 3T 10 Tabletinin ülkemizde ilgi görüp görmeyeceğini ise zaman gösterecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.