Alcatel 3X 2020 Akıllı Telefonu Tanıtıldı

199

Alcatel firması yeni bir akıllı telefon tanıtımı daha gerçekleştirdi. Tanıtılan telefon Alcatel 3X 2020 olup cihaz genel itibariyle giriş segmente hitap eden ancak büyük bir ekrana ve dörtlü arka kameraya sahip olan bir model.

Çinli akıllı telefon üreticisi TCL’nin alt markası olan Alcatel tarafından duyurulan yeni 3X modelinin ekranı 6.5 inç büyüklüğünde olup bu ekran 1540×720 piksel çözünürlük sunuyor.
Telefonda Helio P22 yonga seti kullanılmakta olup 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı içeriyor. 5000 mAh bataryası bulunan telefon böylece uzun süre şarj aletine elinizi götürmemenizi sağlıyor.

Telefonda kamera tarafına baktığımız zaman ise 16MP çözünürlüğünde ana sensör ve ona eşlik eden üç sensör göze çarpıyor. Toplam 4 arka kameraya sahip olan telefon bu bağlamda giriş seviyesi bir model için dikkat çekiyor. Ön kısmında ise 8 MP çözünürlüğünde tek kamera bulunuyor.

Su damlası çentik tasarım yapısı bulunan telefon ekran kasa oranı hususunda tatminkar ancak alt çerçevenin biraz kalın olduğunu belirtmek gerekiyor. Telefonun fiyatı ise 150 Avro olarak belirlendi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.