Alcatel 3X Modeli Türkiye Pazarına Giriş Yaptı

56

Son derece renkli geçen akıllı telefon rekabetinde daha iyi bir yere sahip olmak isteyen Alcatel, bu doğrultuda sürekli olarak yeni ürünler ortaya koyuyor. Şirket şimdi de 3X modeliyle geliyor.

Beklenen Alcatel 3X akıllı telefonu ülkemizde de piyasaya sürüldü. Fiyatı ise 1.699,00 TL olarak açıklandı. Bu fiyat ürünün sahip olduğu özelliklere nazaran makul karşılanabilecekken ürünün markasının Alcatel olması işleri biraz değiştiriyor. Çünkü kullanıcıların pek çoğu 1500 TL üzerinde fiyatlarda Alcatel satın almak konusunda çekimser davranabilir.

Alcatel 3X Teknik Özellikleri

Telefonda 6.52 inç büyüklüğünde büyük bir ekran yer alıyor ve bu ekran HD+ çözünürlük sunuyor. 4000 mAh bataryasıyla büyük ekranını besleyen Alcatel 3x, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olup cihazda işlemci olarak MT6763 Orta Core CPU yer alıyor.

OKU:  iOS'ta Ekran Görüntüsü Alırken Bug Meydana Geliyor

MicroSD kart ile hafızası 128 GB’a kadar genişletilebilen telefonda 16 + 8 + 5 MP üçlü arka kamera yapısı yer almakta olup ön kısmında ise 8 Megapiksellik selfie kamerası bulunmakta.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.