Amazon Prime Ülkemizde Aktif Oldu

42

Amazon Prime, Amazon abonelerinin özel fırsatlar yakalamasını sağlayan bir servis olup ülkemizde de aktif hale getirilmesi planlanıyordu ve bu gerçekleşti.

Amazon Prime aboneleri Amazon üzerinde yapacakları alışverişlerde çeşitli avantajlar elde ediyorlar. Bu ayrıcalıklar arasında en fazla öne çıkan noktalar ise teslimat ve Prime Video olup ülkemizde düzenli olarak Amazon servisi kullanan teknoloji severler artık pek çok avantajdan yararlanabilecek.

Amazon tarafından açıklanan bilgiye göre aşağıda yer alan şehirlerden herhangi birinde bulunan Prime aboneleri, bazı ürünlerde minimum sipariş tutarına gerek duymadan ücretsiz kargo ve hızlı teslimat avantajlarından yararlanabilecek.

İşte o şehirler :

İstanbul
Antalya
Balıkesir
Bilecik
Bolu
Burdur
Ankara
İzmir
Bursa
Kocaeli
Eskişehir
Isparta
Kütahya
Manisa
Sakarya
Yalova
Düzce
Afyon

Prime aboneleri için sunulan avantajlardan biri de Bitmeden Yakala Fırsatları isimli kampanya olup bu kampanya ile Prime üyeleri sınırlı süreliğine geçerli olan fırsatları standart kullanıcılardan 30 dakika daha önce görebiliyor. Bu da ürüne kavuşma ihtimallerini büyük oranda artırıyor.

Prime kullanıcıları aynı zamanda Prime Video kütüphanesinde bulunan dizi ve filmleri yüksek görüntü kaitesiyle izleyebiliyor. Bunlar akıllı telefon, televizyon, tablet ve bilgisayarlarla uyumlu olarak sunulan içerikler oluyor.

Amazon Prime Aboneliği Ne Kadar?

Amazon Prime üzerinde üyelik oluşturmak isteyenler 7,90 TL aylık abonelik ücreti ödemek durumunda. Kullanıcılara bir ay ücretsiz deneme imkanı da sunulmakta.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.