AMD Adrenalin 20.5.1 Sürüm Güncellemesi Çıktı

110

AMD yazılım tarafında yeni bir güncelleme paylaştı. Adrenalin 20.5.1 sürücüleri yayınlandı. Bu sürücü sürümü ile pek çok hata gideriliyor.

AMD grafik kartı sahiplerinin faydalanabileceği Adrenalin 2020 Edition içerisindeki yeni 20.5.1 sürücüsü, grafik kartının daha iyi bir şekilde çalışmasını sağlıyor.

Güncelleme özellikle bazı oyunlarda gözle görülür değişimler sunuyor. GTA V, Star Wars :The Fallen Order, Overwatch gibi oyunlarda bulunan bazı uyumsuzluk sorunları bu güncelleme ile birlikte gideriliyor.

Paylaşılan yeni güncelleme Software üzerinde bulunan bazı sorunları da çözüme kavuşturuyor. Sotfware’da meydana gelen çökme sorunu çözülüyor. Aynı zamanda RX 5500 , RX 5700 serisi grafik kartlarındaki bazı hatalar çözülüyor. Mesela RX 5500 serisindeki sürcü kurulumlarında mavi ekran hatası, RX 5700 serisinde yanlış bellek saati bildirimi gibi problemler çözüme kavuşturuluyor.

Güncelleme, Sniper Elite 4, Star Wars Jedi : Faller, Shadow of the Tomb Raider gibi oyunlarda bulunan bazı hataları da gideriyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.