AMD, RX 570 veya 580 alana üç oyun hediye edeceğini açıkladı

1007
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Donanım dünyasında yeni bir hareketlilik yaşandı. AMD, RX 570 ve RX 580 grafik kartlarını paket olarak satacağını, bu paketlerin içerisinde üç oyun bulunacağını açıkladı.

Paketlerin içerisinde yar alacak oyunlar oldukça dikkat çekici. Assassin’s Creed Odyssey, Star Control: Origins ve Strange Brigade oyunları bu paketlerde yer alacak. RX 570 veya RX 580 satın alan biri bu üç oyun içeriğine de sahip olabilecek.

AMD tarafından başlatılan bu yeni kampanya, grafik kartı satın almak isteyenler için oldukça cazip gözüküyor ancak elbette paket fiyatlarının da netleşmesini beklemek gerekiyor. Çünkü bazen şirketler bir oyunu ücretsiz olarak verdiğini lanse edip ürünlerinin fiyatlarını arttırabiliyorlar.

OKU:  Samsung ve Qualcomm 8nm Mimari İçin Kolları Sıvadı

Paketteki üç oyun arasında en dikkat çeken oyun Assassin’s Creed Odyssey olurken, Assassin’s Creed serisinde NVIDIA grafik kartlarının daha fazla performans sunuyor olması kafalarda soru işareti bırakıyor. Bazı kullanıcılar NVIDIA grafik kartlarını beklemeyi tercih ederken, bu kampanya ile ilgili detayların belli olmasıyla kullanıcıların yoğun ilgisi olması durumunda RX 570 ve RX 580 satışlarında da patlama yaşanabilir.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir