American Motorcycle Simulator, Bir Simülasyondan Daha Fazlasını Sunuyor

145

Motosiklet oyunlarından hoşlananlar için yeni bir oyun çıkacak. American Motorcycle Simulator isimli oyun,  uzun bir yolculuğa davet ediyor.

Oyun içerisinde Amerika’da Chicago’dan Los Angelas’a 3936 kilometre boyunca güçlü grafikler eşliğinde motosikletinizle yolculuğa çıkıyorsunuz.  Yolculuğunuzda güçlü manzaralar size eşlik edecek.

Çok sayıda özelliğe sahip olan American Motorcycle Simulator, bu yönüyle bir simülasyon yapımından daha fazlası. Çünkü oyun içerisinde onlarca motel, bar, gece kulübü bulunuyor ve bunlar  arasından dilediğinize gidip vakit geçirebiliyorsunuz. Gezilecek yerler barındıran oyun içerisinde dart, poker, bilardo gibi mini oyunlar da bulunuyor.

Grafiksel açıdan GTA V’in modu gibi gözüken American Motorcycle Simulator’ün 2020’nin gücünden de nasiplenerek GTA V’ten biraz daha güzel gözüktüğünü belirtmek gerekiyor.

American Motorcycle Simulator, simülasyon ögelerinin yanında aynı zamanda bir hayatta kalma oyunu. Susuzluktan, açlıktan veya yorgunluktan ölebilirsiniz. Bu yüzden yolculuk sırasında molalar vermeli ve ihtiyaçlarınızı gidermelisiniz.

Oyun içerisinde motosikletiniz üzerinde önemli özelleştirmeler yapabiliyor, pek çok parçasını yükselterek daha süratli bir şekilde yol alabiliyorsunuz. Aynı zamanda benzin istasyonlarından da yakıt almanız gerekiyor.

American Motorcycle Simulator yapımının kesin çıkış tarihi belli olmamakla birlikte 2021 yılı içerisinde piyasaya sürüleceği açıklandı.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.