Android 11 Beta’nın Yayınlanacağı Tarih Belli Oldu

118

Android 11 işletim sistemi sürümüne dair yeni gelişmeler var. Android 11 Beta’nın ne zaman yayınlanacağı açıklandı.

Google’ın mobil işletim sistemi Android, günümüzde tüm akıllı telefonlar arasında en fazla kullanılan işletim sistemi konumunda. Her yıl yeni bir sürüm kazanan Android’in bu yıl da Android 11 sürümü çıkacak. Son bilgiler Android 11’in ilk olarak beta şeklinde kendisini göstereceğini ve 3 Haziran 2020 tarihinde beta olarak yayınlanacağını ortaya koyuyor. Google tarafından yapılan açıklamaya göre betaya özel bir yayın YouTube üzerinde de yapılacak.

Geliştirici listesinde bulunan Android 11 sayfasında sessizce bir güncelleme yapan Google, böylece beta sürümün duyurusunu gerçekleştirmiş oldu. Tüm bunlar güzel ancak Android işletim sisteminin günümüzde epey yavaş yeni sürümler ile güncellenebildiğini biliyoruz. Her yıl yeni bir versiyon çıkıyor ancak şu an en güncel versiyon olan Android 10 hala yaygınlaştırılamadı ve bu temel problem olarak dikkat çekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.