Android Pie Güncellemesi Alacak HTC Modellerinin Güncelleme Tarihleri Açıklandı!

151
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, günümüz piyasasında malesef rakiplerinin gerisinde.Artık kullanıcılar tarafından çok da tercih edilmeyen HTC, bazı modelleri için Android Pie güncellemesini yayınlayacağını açıklamıştı ve sonunda üç HTC modelinin güncelleme tarihleri duyuruldu.

HTC kullanıcıları tarafından en çok şikayet edilen noktalar da şirketin güncellemeleri geç yayınlaması. Bu konuda da haklılar diyebiliriz. Zira HTC, akıllı telefon modellerine Android Pie güncellemesi dağıtımına oldukça kaldı. Şirket, mart ayında U11, U11 Plus ve U12 Plus modelleri için Haziran sonuna kadar güncelleme alacağını duyurmuştu. Kullanıcılar, HTC’nin bu konuda sözünü tutup tutmayacağı hakkında endişelenirken şirket tarafından bir açıklama yapıldı.

OKU:  Monitör Satın Alırken Öncelikler Değişti

HTC, Twitter hesabından U11 modelinin mayıs ayının sonuna kadar güncelleme alacağını, söz konusu güncellemenin U11 Plus ve U12 Plus modellerine Haziran ayının sonuna doğru geleceği duyuruldu. Diğer HTC modelleri için güncellemenin yayınlanması şu an için mümkün durmuyor.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir