AOC 35 İnç Kavisli Ekrana Sahip Yeni Monitörünü Duyurdu

563

Kavisli monitörlerin sayısı çoğalıyor. AOC, 35 inç ekran büyüklüğüne sahip kavisli bir oyuncu monitörü duyurdu. Söz konusu monitör geniş ekranının yanı sıra kavisli yapısıyla dikkat çekiyor.

Uzun zamandır oyuncular için monitörler üreten AOC, bu kez de Agon AG352UCG6 Black Edition kod adına sahip bir monitör duyurdu. 35 inç büyüklüğünde ekranı olan monitör, 4 ms tepki süresine ve 3440x1440p çözünürlüğe sahip olup bu çözünürlükte 120 Hertz destek sunabiliyor.

2500:1 kontrast oranı bulunan monitör, 11.8 Kilogram ağırlığında ve iki adet dahili hoparlöre sahip. Ekranı daha iyi görebilmeniz amacıyla AOC Gölge Kontrolü teknolojisi de bu monitörde bulunuyor. Monitörün arka kısmında hoş bir tasarım ve ışıklandırma sistemi yer alıyor.

G-Sync desteği bulunuyor

Ürün G-Sync teknolojisini destekliyor. Bu monitörde G-Sync bulunan grafik kartları ayrıcalıklı olarak çalışıyor. G-Sync, oyunlarda ve videolarda belli hertz aralıklarında görüntü bozulmalarını engellerken akıcılıktan ödün verilmemesini sağlıyor.

Ürüne sahip olmak isteyenlerin kesenin ağzını açması gerekecek. Çünkü 899 Euro fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.