Apex: Legends 10 milyonu aştı

143

Apex: Legends, son zamanlarda oyuncuların ilgisini çekmeyi başarıyor. Oyunu 10 milyondan fazla oyuncunun oynadığı ortaya çıktı.

Oyun yayınlandığı ilk gün 2.5 milyon tekil oyuncu sayısına ulaştı. Şimdi de 10 milyonu aştı. Bu başarısıyla dikkat çeken Apex: Legends, yapımcısının yüzünü güldürmeyi başardı. Vince Zampella, konu ile ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Zampella yapmış olduğu açıklamada kendilerine verilen şans için teşekkürlerini iletti ve oyunlarını oynayan herkese ayrıca teşekkür etti. Zampella, bunun bir başlangıç olduğunu, ilerleyen süreçte oyunculara sunacakları pek çok sürprizin olduğunu ifade etti.

Apex: Legends oyununun kısa zamanda böyle bir başarıya ulaşmış olması elbette PUBG ve Overwatch için de alarm çanlarının çaldığını gösteriyor. Ancak oyun dünyasında her an her şey olabiliyor.

OKU:  Microsoft, Explorer kullanmanın tehlikeli olduğu konusunda uyardı

Bazı oyunlar daha yavaş ama daha uzun süre yükselir. Bazıları ise ani yükselme ve ani düşüş yaşar. Apex: Legends çok hızlı bir yükselişte. Bu yükselişi uzun vadede sürdürebilirse, elindeki oyuncuları korumayı başarabilirse PUBG ve Fortnite’ı tahtından edebilir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir