Apple Bu Kez HomePod Akıllı Hoparlörünü Piyasaya Sürüyor

78

 

Teknoloji dünyasındaki ürünlerin başına eklenen ‘Akıllı’ ibaresi adeta hoparlörlere de yapıştı. Akıllı hoparlörlerin sayısı günümüzde giderek artmaya başladı. Elbette bir ürün Akıllı ibaresini kazandığı vakit fiyatında da ciddi derecede artışlar gözlemleniyor. İşte HomePod ürünü ile ilgili olarak da yine aynı şeyi söylemek mümkün.

Apple, HomePod akıllı hoparlörnü bir süre önce piyasaya sürüldü ancak ürünün yüksek bir fiyata sahip olmasından dolayı beklentileri karşılayamadı. İlk çıktığı zaman 349 dolardan satışa çıkarılan Apple HomePod ürünü daha sonrasında fiyat indirimi alsada bu durum kullanıcıların ilgisini çekebilmek konusunda yeterli olmadı.

Apple akabinde yeni bir hamle daha geliştirdi. Son bilgilere göre Apple, bu kez ucuz bir HomePod versiyonu piyasaya sürecek. Ürünün önümüzdeki Mart ayı içerisinde resmi olarak tanıtılması beklenmekte. Fiyat tarafında daha makul olması özelliklerinin de biraz kısılması anlamına geldiğinden kullanıcıların biraz endişeli bir bekleyiş yaşayabilecekleri malum.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.