Apple, iPhone X İçin Dikkat Çekici Bir Reklam Filmi Yayınladı

345
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

iPhone X konusunda henüz istediği başarıyı yakalayamayan Apple, yayınladığı yeni reklam filmi ile oldukça dikkat çekti. iPhone X’in Face ID teknolojisine vurgu yapılan reklam oldukça eğlenceli. Sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

Fiyatının çok yüksek olması sebebiyle Türkiye’de büyük bir satış rakamına ulaşamayan iPhone X ile ilgili Apple, yeni bir reklam filmi yayınladı. Reklam filminde göz teması ile açılan iPhone X kilidine vurgu yapıldı. Reklamdaki iPhone X kullanıcısı, nereye baksa kilitleri açabiliyordu. Dolaplar, çekmeceler, hatta kolyeleri bile yerinden çıkarabiliyordu.

Telefonuna bir bakış attıktan sonra açıldığını gören kullanıcı, ardından etrafındaki nesneleri de şaşkınlık ve sevinç içerisinde açıyor.

OKU:  iPhone 8 İçin Bekaretini Vermek İsteyen Kız YouTube'da Olay Oldu

Bu ilginç reklam kimi zaman alay konusu olurken pek çok kullanıcı tarafından da eğlenceli bulundu.

Yüz tanıma teknolojisi elbette sadece iPhone X ile bağdaştırılacak bir şey değil. Fakat Apple reklamında sanki böyleymiş gibi göstermiş. Face ID, Apple’ın yeni yüz tanıma teknolojisi ve elbette değerli. Ancak Apple, hazırladığı yeni reklam da iPhone X’i tekrar popüler hale getirebilmek için artık çok da şaşılmayacak bir özelliği sanki mucizeymiş gibi tanıtıyor. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir