Apple, iPhone X İçin Dikkat Çekici Bir Reklam Filmi Yayınladı

431

iPhone X konusunda henüz istediği başarıyı yakalayamayan Apple, yayınladığı yeni reklam filmi ile oldukça dikkat çekti. iPhone X’in Face ID teknolojisine vurgu yapılan reklam oldukça eğlenceli. Sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

Fiyatının çok yüksek olması sebebiyle Türkiye’de büyük bir satış rakamına ulaşamayan iPhone X ile ilgili Apple, yeni bir reklam filmi yayınladı. Reklam filminde göz teması ile açılan iPhone X kilidine vurgu yapıldı. Reklamdaki iPhone X kullanıcısı, nereye baksa kilitleri açabiliyordu. Dolaplar, çekmeceler, hatta kolyeleri bile yerinden çıkarabiliyordu.

Telefonuna bir bakış attıktan sonra açıldığını gören kullanıcı, ardından etrafındaki nesneleri de şaşkınlık ve sevinç içerisinde açıyor.

Bu ilginç reklam kimi zaman alay konusu olurken pek çok kullanıcı tarafından da eğlenceli bulundu.

Yüz tanıma teknolojisi elbette sadece iPhone X ile bağdaştırılacak bir şey değil. Fakat Apple reklamında sanki böyleymiş gibi göstermiş. Face ID, Apple’ın yeni yüz tanıma teknolojisi ve elbette değerli. Ancak Apple, hazırladığı yeni reklam da iPhone X’i tekrar popüler hale getirebilmek için artık çok da şaşılmayacak bir özelliği sanki mucizeymiş gibi tanıtıyor. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.