Apple TV Plus Tarafında Yoğun Hazırlık!

83

Apple, teknolojinin pek çok alanında rekabetini sürdürüyor. Apple TV Plus projesiyle de karşımıza çıkan şirket, Apple TV Plus yayınlarına hareketlilik kazandırmak adına yeni bazı stratejiler belirledi. Rakipleriyle daha sıkı rekabet etmek isteyen Apple, bu yüzden TV Plus hususunda özel içerikler sunarak kendisini göstermek istiyor. Apple’ın özellikle de yılbaşı dönemi için oldukça sıkı hazırlandığı ve iddialı geldiği ifade ediliyor.

Hollywood Reporter kaynaklı habere göre Apple şirketi Charles Dickens’in Bir Noel Şarkısı’nın müzikal yorumunu yayına almak istemekte. Bu husustaki projede başrollerin ise Ryan Reynolds, Will Farrell gibi isimlerin olacağı ifade ediliyor.

Apple, önümüzdeki süreçte özellikle eksik kaldığı bazı alanlara yönelik kaliteli programlar ortaya koyması gerekiyor. Aksi taktirde TV kategorisinde istediği başarıları sergileyemeyebilir.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.