Apple Watch kullanıcıları için Spotify uygulaması yayınlandı

191

Apple Watch kullanıcılarının uzun zamandır beklediği Spotify uygulaması nihayet resmi olarak yayınlandı. Artık Apple Watch kullananlar Spotify uygulamasını indirebilecekler.

Apple Watch sahipleri uzun süredir popüler müzik uygulaması Spotify’i bekliyordu ve sonunda beklenen oldu. Spotify, Apple Watch için kullanıma açıldı. Bundan böyle kullanıcılar akıllı saatlerine Spotify uygulamasını indirip müzik keyfini en iyi şekilde yaşayabilir.

Spotify uygulaması yayınlanmadan önce de Apple Watch kullanıcıları dinlediği müziği dilediği gibi kontrol edip, ses ayarlamalarını yapmaktaydı. Fakat Spotify uygulaması ile bu işlemleri daha kolay ve pratik bir şekilde yapabileceksiniz. Ayriyeten uygulama üzerinden oynatma listesine erişebilir ve favori şarkılarınızı da görüntüleyebilirsiniz.

OKU:  iPhone 8 İçin Bekaretini Vermek İsteyen Kız YouTube'da Olay Oldu

Uygulamayı akıllı saatinize indirebilmeniz için cihazınızda watchOS’in en son sürümünün yüklü olması gerekmektedir. Eğer yüklü ise App Store’a giderek Spotify uygulamasını güncelleyin. Böylelikle uygulama saatinize yüklenmiş olacaktır. Bu işlemlere rağmen uygulama saatinize yüklenmedi ise biraz beklemeniz gerekecektir.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir