Apple Watch Series 6’nın Tanıtımı Gerçekleştirildi

22

Teknoloji şirketlerinden Apple yeni akıllı saat modelinin duyurusunu gerçekleştirdi. 15 Eylül günü akşam saat 20.00’da gerçekleştirilen etkinlikte tanıtılan ürünlerden biri Apple Watch Series 6 modeli oldu.

Apple Watch Series 6 akıllı saati sahip olduğu yeni sensörü ile kandaki oksijen miktarını 15 saniyede hesaplama yetisine sahip olacak. Aynı zamanda uyku takibi yapacak olan saat Bionic A13 çipinin düzenlenen versiyonu olarak gelen S6 çipiyle bizleri karşılayacak.

Selefi ile farkları

Bir önceki nesle nazaran yüzde 20 kadar daha performanslı bir model olacak. Aynı zamanda bir önceki nesle nazaran 2.5 kat daha parlak olacak olan yeni saat Connected programı sayesinde de geliştirilmiş spor salonu istatistiklerini sunacak.

Fiyatı ne kadar olacak?

Apple Watch Series 6 akıllı telefonu ülkemiz pazarında da satılıyor olup 3.799,00 TL’den başlayan fiyatlardan alıcı bekleyecek. Yüksek fiyatı nedeniyle kullanıcıları satın almadan önce düşündürecek bir model olduğunu söylemek mümkün.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.