ARK: Survival Evolved Steam’de Büyük Bir İndirime Girdi

1126

Ark: Survival Evolved oyunu Steam’de büyük bir indirim alarak 29.37 TL’ye indi. İndirimden herkes faydalanabiliyor.

Geçen yılı büyük indirimlerle kapatan Steam, şu sıralar da yine oldukça hareketli geçiyor. 19 Şubat akşamı Luna New Year indirimleri sona erdi fakat yeni pek çok oyun daha indirim aldı. Bunlardan en dikkat çekenlerden biri ARK: Survival Evolved oldu.

Oyunun Steam’de normal fiyatı 89.00 TL. %67 indirim alarak 29.37 TL’ye düştü. Kampanya 23 Şubat tarihinde sona erecek. Aynı zamanda ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition paketi de büyük bir indirim aldı. Paketin normal fiyatı 154.00 TL idi. %55 indirim aldı ve 69.27 TL’ye indi. Bu paketin içerisinde oyunun kendisi ve Season Pass bulunuyor. Season Pass, oyun için çıkacak olan DLC’leri önceden satın almanıza yarıyor.

Türkçe dil desteği bulunuyor

Esrarengiz bir adada mahsur kaldığınız bu oyunda amacınız hayatta kalabilmek. 29 Austos 2017 tarihinde çıkan oyun, şu an hayatta kalma oyunları arasında dikkat çeken bir yapım. Ülkemizdeki oyuncular için güzel olan bir tarafı da Türkçe dil desteğinin bulunması.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.