ARK: Survival Evolved şu an bedava!

475

ARK: Survival Evolved, Steam üzerinde bir süreliğine ücretsiz oldu. Üstelik ücretsiz oynayacağınız sürenin ardından dilerseniz oyunu %60 indirimli bir şekilde satın alabileceksiniz.

Pek çok oyun kampanyasının adresi olan Steam, ARK: Survival Evolved kampanyasında da yine öncülük ediyor. Oyunun Steam sayfasına girdiğinizde şu an ücretsiz olarak indirilebildiğini görebilirsiniz. Kampanya kapsamında oyunu 4 gün boyunca ücretsiz olarak oynayabilirsiniz ve ardından %60 indirim avantajını kullanarak 30.80 TL ödeyip satın alabilirsiniz.

Oyunun yalın hali ile birlikte ek içeriklere de kavuşmak isteyen oyuncuların satın alması gereken paket ise ARK: Survival: Evolved Explorer’s Edition olup bu paket %51 indirimle 69.40 TL’den alıcı bekliyor. İndirimler 13 Kasım gecesine kadar geçerli olacak.

OKU:  Yaani Web Sürümü Aktif Hale Geldi

27 Ağustos 2017 tarihinde Steam’e gelen ARK: Survival Evolved, kısa bir süre içerisinde kendisini ispatlamıştı.  Açık dünya temalı bir hayatta kalma oyunu olan ARK: Survival Evolved’ın içerisinde pek çok dinozor bulunuyor.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir