ARK: Survival Evolved Yüzde 80 İndirime Girdi

181

Popüler oyunlardan ARK: Survival Evolved , yüzde 80 oranında büyük bir indirim aldı. İndirimin adresi ise Steam oldu. Dijital mağazalar üzerinde yüzde 80 oranında indirim alan ARK: Survival Evolved, oyunun resmi Steam sayfası üzerinden 15,40 TL karşılığında satın alınabiliyor.

ARK: Survival Evolved oyununun yalın haliyle yetinmek istemeyen oyuncular için ARK: Survival Evolved resmi Steam sayfasında ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition paketi de indirimli bir şekilde satılıyor. Normal fiyatı 142,00 TL olan ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition paketi aldığı yüzde 75 indirimle birlikte 34,96 TL’den satılıyor.

Gerçekleştirilen indirim fırsatı 24 Nisan akşamına kadar devam edecek. Şu  an ara ara oyunun resmi Steam sayfası üzerinde canlı yayın etkinlikleri de düzenlendiğini belirtelim. Virüs salgınıyla çoğu oyuncunun evde olduğu şu günlerde ARK: Survival Evolved indirimi değerlendirilebilecek seçeneklerden biri olabilir.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.