Artics 1 Wireless Kulaklığının Xbox Özel Sürümü Yayınlandı

104

SteelSeries firmasını oyuncu ekipmanları konusunda ürünler sunan pazarın iddialı firmalarından biri olarak bilmekteyiz. SteelSeries, Artics serisi ile uzun süredir oyuncu ekipmanları pazarına kulaklıklar sunuyor. Artics serisi kulaklık modelleri kendi içerisinde pek çok versiyona ayrılıyor. Gelen son bilgiler bu kez de Artics 1 Wireless kulaklığının XBOX için özel sürümünün çıkacağını gösteriyor.

SteelSeries, yeni kulaklığı Artics 1 Wireless Xbox ile geliyor. Bu kulaklık Xbox ile uyumlu özelliklere ve tasarıma sahip. SteelSeries markasının 2.4 GHz kablosuz özelliğini kullanan ürün Artics 9X ile aynı yüksek performanslı hoparlör sürücülerine sahip olup böylece sesleri detaylı olarak ortaya çıkarıyor. Kulaklığın aynı zamanda optimize edilmiş daha hafif bir profili bulunuyor. Kumaş yastıkları ve dayanıklılık hususunda iyi iş çıkardığını bildiğimiz serinin yeni ürünü de bu bağlamda hareket ediyor. Kulaklık USB girişinin yanı sıra 3.5 mm bağlantı sağlaması ile de kullanıcılara kullanım konusunda pratiklik sağlıyor.

Ülkemizde de satılacak olan yeni Artics 1 Wireless Xbox kulaklığı büyük olasılıkla 1.000,00 TL seviyesinde bir fiyatlandırmayla gelecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.