Artık WhatsApp’a Ekleyeceğiniz Videoları Sessiz Olarak Yayınlayabileceksiniz

13

WhatsApp yeni bir özellik daha kazanacak. Artık WhatsApp üzerinden eklediğiniz videolar direkt olarak sessiz çalışır hale gelebilecek.

WhatsApp üzerinde veri tasarrufu sağlayabilmek için ve güvenlik amacıyla gelen videoların ve fotoğrafların direkt olarak indirilmemesi mümkün olup aynı zamanda durum ve sohbet üzerinden medya paylaşımları hususunda geliştirmeler yapılmaya tam gaz devam ediliyor ve bu sefer de WhatsApp’a eklenecek olan videoların direkt sessiz olarak gönderilmesi özelliği mümkün olacak.

WhatsApp geliştiricileri uygulamanın Beta sürümünde 2.20.207.2 kod adlı bir güncelleme yaptı. Söz konusu sürüm numarasıyla gelen güncellemeyle sunulan değişikliğe göre artık WhatsApp’a direkt olarak bir videonun sesini kısarak sessiz olarak yükleme yapabilmeniz mümkün olacak.

WABetainfo kaynağından gelen bilgiye göre artık hikaye veya sohbete göndereceğiniz bir videoyu eğer isterseniz sesini direkt kapatıp o şekilde yayınlamanız mümkün olacak. Sesi kaldırma özelliği bir videonun görüntüsünü sevdiğiniz ancak seslerini sevmediğiniz durumlarda bir hayli işe yarayacak.

Ses kapatma özelliğinin normal versiyonda aktif hale gelebilmesi ise biraz zaman alacak. İlerleyen süreçte video ve ses hususunda yeni değişikliklerle de karşılaşabiliriz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.