Artık WhatsApp’tan Fotoğrafı Yanlış Kişiye Göndermeyeceksiniz!

218

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp günden güne kendini yenilemeye tüm hızıyla devam ediyor. Kullanıcılarına sürekli yeni özellikler sunmak isteyen uygulama, yeni bir özelliği bünyesine dahil ediyor. Bu özellik, artık fotoğrafı yanlış kişiye atma derdinden kurtaracak.

WhatsApp kullanıcılarının ortak sıkıntılarından biri de fotoğrafı yanlış bir kişiye göndermek. Kullanıcılar bu durumla sıklıkla karşılaşıyor ve haliyle can sıkıcı bir duruma dönüşüyor. Fakat yeni eklenen özellik ile birlikte bu duruma artık son verildi. WhatsApp, Android Beta kullanıcıları için yeni bir güncelleme yayınladı ve bu güncelleme ile bundan böyle bir fotoğraf paylaşırken alıcıların isimlerini görebilmek mümkün olacak. Böylelikle de fotoğrafın doğru kişiye gidip gitmediğini kontrol edebileceksiniz.

 

Yeni gelen bu özellik henüz test aşamasında ve sadece beta kullanıcılarına açık. Uygulamanın yakın zaman içerisinde özelliği tüm kullanıcılar için aktif etmesi bekleniyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.