Aşı Tutmadı! iPhone 11 Kamera Tasarımı Alay Konusu Haline Geldi

455

Apple’ın uzun süredir beklenen  iPhone 11 modellerinde nasıl bir tasarım yapısını kullanacağı büyük merak konusuydu. Apple, yeni bir sıçrayış yapması gerektiğinin farkındaydı ve buna göre farklı bir  ürün ortaya koymak istiyordu. Nitekim devasa, görünüş itibariyle hemen göze batan büyük arka kameraları yeni iPhone telefonlarına monte ederek tasarım anlamında bir farklılık yaptığını gösterdi ve yeni bir akım başlatmak istedi.

Gel gelelim Apple’ın evdeki hesabı çarşıya uymadı. Çünkü kullanıcılar yeni kamera yapılarını görünüş olarak kaba buluyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız bir haberde, Apple’ın iPhone 11 kameraları hususunda kumar oynadığını çünkü kameraların kaba gözüktüğünü, kullanıcıların da bunu kaba bulabileceğini ifade etmiştik. Nitekim şu ana kadar kamera adeta alay konusu oldu. Sosyal medya üzerindeki pek çok kullanıcı kameranın görüntüsünü evlerimizde bulunan ocaklara benzetti.  Hatta bununla ilgili bazı photoshop çalışmaları bile yapıldı.

 

 

Hatta Nusret ile bağdaştıranlar bile oldu;
One thought on “Aşı Tutmadı! iPhone 11 Kamera Tasarımı Alay Konusu Haline Geldi

    Bir cevap yazın

    Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

    E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.