Assassin’s Creed Odyssey Kısıtlı Bir Süreliğine 80 TL Oldu

16

Assassin’s Creed Odyssey video oyununun PC sürümü Steam üzerinde büyük bir indirim aldı. Oyun kısa süreliğine 80 TL oldu. İşte detaylar…

Video oyunu dünyasında en popüler serilerden biri olarak kabul edilen Assassin’s Creed’in son oyunu olan Assassin’s Creed Odyssey için taktire şayan bir indirim gerçekleştirildi. Steam platformu üzerinde 269,00 TL’den satılmaktayken aldığı indirimle beraber 80,70 TL’ye düşen oyun böylece kısıtlı bir süreliğine oldukça uygun fiyattan alınabiliyor.

Assassin’s Creed Odyssey yapımı yüksek bütçeli oyunlardan biri olup seride RPG ögeleri bakımından bir ilki gerçekleştiriyor çünkü oyun içerisinde diyalog seçimleri oyunculara bırakılıyor ve oyuncuların tercihlerine göre hikayenin finali belirleniyor. Bu bağlamda sona en fazla etki edebildiğiniz Assassin’s Creed oyunu olan Odyssey gerçekten de özel ve denenmesi gereken yapımlardan biri. 80 TL’nin de böyle bir oyun için gayet ideal olduğunu belirtmek gerekiyor.

Uygulanan indirim fırsatına oyunun resmi Steam sayfası üzerinden erişilebiliyor. Kampanya 20 Ekim akşamına kadar geçerliliğini koruyacak olup ardından oyun eski fiyatı olan 269 TL’ye dönecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.