Assassin’s Creed Oyunlarında En Az %50 Olmak Üzere İndirimler Başladı

210

Steam üzerinde sıklıkla çeşitli kampanyaların gerçekleştirildiğini, pek çok oyunun normalde olduğundan daha uygun bir fiyattan satılmaya başlandığını görüyoruz. Ancak her indirim bir haber niteliği taşımadığı için genellikle sizlerle paylaşmıyoruz. Fakat bu kez kayda değer oranda önemli bir indirimin gerçekleştirildiğini belirtelim.

Assassin’s Creed serisinin dünya üzerindeki popülerliği herkesin malumu. Seri son çıkan iki oyun olan Origins ve Odyssey ile de şaha kalkmış durumda. İşte şimdi bahsettiğimiz son iki oyunu da içerisinde barındıran büyük bir indirim kampanyası söz konusu oldu. Son çıkan Odyssey, Steam üzerinde %50 indirimle satılmaya başlandı.

Assassin’s Creed Origins için indirim oranı ise %60 olurken, listede eski oyunlara doğru sayfayı aşağı indirdikçe indirim oranlarının da arttığını görüyorsunuz. İlgili sayfaya bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.