Assassin’s Creed Serisinde Büyük Steam İndirimi Başladı

385
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Steam indirimleri ile ilgili dün akşam sizlere bir sızıntıyı haber vermiştik. Steam indirimlerinin 24 saat içerisinde başlayabileceğini, hatta gece başlayabileceğini duyurmuştuk. Sızıntı doğru çıktı ve Steam indirimleri dün gece başladı.

İndirim başlayınca gözler dünyanın en popüler oyun erilerine çevrildi. Assassin’s Creed serisinde önemli bir indirim kendisini gösterdi. Assassin’s Creed serisinde yüzde 50’den başlayan va yüzde 60’a kadar çıkan indirimler Steam’de listelendi.

Serinin son oyunu olan Assassin’s  Creed Origins, 209.00 TL fiyat etiketiyle satılmaktayken gerçekleştirilen yüzde 50 indirimle yeni fiyatı 104.50 TL oldu. Aynı zamanda ek paketler için de yine yüzde 60 gibi büyük indirimlerin söz konusu olduğunu belirtelim.

OKU:  NBA Oyunlarını Sevenler İçin NBA 2K18 Yüzde 84 İndirimde
Assassin’s Creed serisi hakkında

İlk oyunu ile dikkat çeken Assassin’s  Creed, suikastçi tarikatı ile tapınakçı tarikatı arasındaki savaşı konu ediniyordu. Savaşı suikastçi tarikatındaki suikastçilerin gözünden görüyor, onun rolüne bürünerek oynuyoruz. Serinin şu ana kadar en fazla sevilen karakteri Ezio’dur. Türkiye’de özellikle Assassin’s Creed Revelations oyununa İstanbul topraklarında geçtiği için büyük bir ilgi gösterilmişti. Seri günümüzde etkinliğine devam ediyor. Son olarak AC Origins ile tanışmıştık. Son oyun da serinin beğenilenleri arasına girmeyi başarmıştı.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir